Lingotek Copy Target (1.1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Mappings
fr: Correspondances

en: Original language
fr: Langue initiale

en: Add a new mapping
fr: Ajouter une nouvelle correspondance
