Lingotek Overrides (3.5.1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Status
fr: État

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Published
fr: Publié

en: Filter
fr: Filtrer

en: Profile
fr: Profil

en: Entity
fr: Entité

en: Last modified
fr: Dernière modification

en: Translations
fr: Traductions

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Translation
fr: Traduction

en: Execute
fr: Exécuter

en: Bundle
fr: Type

en: Select language
fr: Choisissez une langue

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Job ID
fr: Identifiant (ID) de Travail

en: Delete content
fr: Supprimer le contenu

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité

en: Delete translation
fr: Supprimer la traduction

en: Simple configuration
fr: Configuration simple

en: Select / deselect all results (all pages, @count total)
fr: Sélectionner / désélectionner tous les résultats (toutes les pages, total de @count)
