Lingotek Overrides (3.5.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Action
te: చర్య

en: Label
te: లేబుల్

en: Filter
te: వడపోయి

en: Source
te: మూలం

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Translation
te: అనువాదం

en: Select language
te: భాష ఎంపిక
