Lingotek Overrides (3.5.1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Action
tr: Eylem

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Label
tr: Etiket

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Profile
tr: Profil

en: Source
tr: Kaynak

en: Entity
tr: Nesne

en: Last modified
tr: Son değişiklik

en: Document
tr: Belge

en: Translations
tr: Çeviriler

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Translation
tr: Çeviri

en: Execute
tr: Çalıştır

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Select language
tr: Dil seçiniz

en: Delete content
tr: İçeriği sil

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Delete translation
tr: Çeviriyi sil

en: Simple configuration
tr: Basit yapılandırma
