Lingotek Overrides (3.5.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Select language
dz: སྐད་ཡིག་སེལ་འཐུ་འབད།
