Lingotek Overrides (3.5.2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: Label
he: תווית

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Source
he: מקור

en: Entity
he: יישות

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Document
he: מסמך

en: Translations
he: תרגומים

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Translation
he: תרגום

en: Execute
he: ביצוע

en: Bundle
he: חבילה

en: Select language
he: בחירת שפה

en: Delete content
he: מחיקת תוכן

en: Delete translation
he: מחיקת התרגום
