Lingotek Overrides (3.5.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Action
hr: Akcija

en: Reset
hr: Poništi

en: Label
hr: Oznaka

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Profile
hr: Profil

en: Source
hr: Izvor

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Translation
hr: Prijevod

en: Execute
hr: Izvrši

en: Select language
hr: Odaberite jezik
