Lingotek Overrides (3.5.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Label
kk: Атауы

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Profile
kk: Профиль

en: Select language
kk: Тілді таңдау
