Lingotek Overrides (3.6.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: ID
az: İD

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Source
az: Mənbə

en: Entity
az: Entiti

en: Document
az: Sənəd

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Translation
az: Tərcümə

en: Bundle
az: Paket

en: Select language
az: Dil seçin

en: Delete content
az: Məzmunu silin
