Lingotek Overrides (3.6.1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Label
lt: Etiketė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Profile
lt: Profilis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Entity
lt: Esybė

en: Translations
lt: Vertimai

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Bundle
lt: Paketas

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį
