Lingotek Overrides (3.6.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Select language
hy: Ընտրեք լեզուն

en: Delete content
hy: Ջնջել բովանդակությունը

en: Delete translation
hy: Ջնջել թարգմանությունը
