Lingotek Overrides (3.6.4) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Last modified
gu: છેલ્લે સુધારેલું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Select language
gu: ભાષા પસંદ કરો

en: Delete translation
gu: અનુવાદ કાઢી નાખો
