Lingotek Overrides (3.6.4) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Action
sr: Акција

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Translation
sr: Превод

en: Bundle
sr: Пакет

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Select language
sr: Изаберите језик
