Lingotek Overrides (3.7.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Action
af: Aksie

en: Reset
af: Herstel

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Profile
af: Profiel

en: Source
af: Bron

en: Translations
af: Vertalings

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Select language
af: Selekteer taal
