Lingotek Overrides (3.7.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Reset
cy: Ailosod

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Profile
cy: Proffil

en: Translations
cy: Cyfieithiadau

en: Select language
cy: Dewis Iaith
