Lingotek Overrides (3.7.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Label
ka: სათაური

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Source
ka: წყარო

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Select language
ka: ენის არჩევა
