Lingotek Overrides (3.7.3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Source
ne: स्रोत

en: Bundle
ne: पोका
