Lingotek Overrides (3.7.3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Action
sk: Akcia

en: Label
sk: Označenie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Profile
sk: Profil

en: Source
sk: Zdroj

en: Entity
sk: Entita

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: Translations
sk: Preklady

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Translation
sk: Preklad

en: Execute
sk: Spustiť

en: Bundle
sk: Zväzok

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Select language
sk: Vyberte jazyk

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Entity ID
sk: ID Entity
