Lingotek Overrides (3.8.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Label
bs: Oznaka

en: Published
bs: Objavljeno

en: Profile
bs: Profil

en: Source
bs: Izvor

en: Last modified
bs: Zadnji put izmijenjeno

en: Translation
bs: Prevod

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
