Lingotek Overrides (3.8.1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Profile
nl: Profiel

en: Source
nl: Bron

en: Entity
nl: Entiteit

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Translation
nl: Vertaling

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Bundle
nl: Bundel

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Select language
nl: Taal selecteren

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Delete translation
nl: Vertaling verwijderen

en: Latest revision
nl: Laatste revisie

en: Request translation
nl: Vertaling aanvragen

en: Simple configuration
nl: Eenvoudige configuratie
