Lingotek Overrides (3.8.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Source
ug: مەنبە
