Lingotek Overrides (3.8.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Label
ku: پێناس

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Select language
ku: زمان هەڵبژێرە
