Lingotek Overrides (3.8.2) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Label
lv: Etiķete

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Profile
lv: Profils

en: Source
lv: Avots

en: Entity
lv: Entītija

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Document
lv: Dokuments

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Bundle
lv: Komplekts

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Select language
lv: Izvēlies valodu

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija
