Lingotek Overrides (3.8.2) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Reset
sv: Återställ

en: Label
sv: Etikett

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Profile
sv: Profil

en: Source
sv: Källa

en: Entity
sv: Objekt

en: Last modified
sv: Senast ändrad

en: Document
sv: Dokument

en: Translations
sv: Översättningar

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Translation
sv: Översättning

en: Execute
sv: Verkställ

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Select language
sv: Välj språk

en: Delete content
sv: Radera innehåll

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Delete translation
sv: Radera översättning

en: Latest revision
sv: Senaste version

en: Simple configuration
sv: Enkel konfiguration

en: No content available
sv: Det finns inget innehåll

en: Select / deselect all results (all pages, @count total)
sv: Markera / avmarkera alla resultat (alla sidor, @count totalt)
