Lingotek Overrides (3.8.4) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: Label
fi: Tunnus

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Profile
fi: Profiili

en: Source
fi: Lähde

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Last modified
fi: Viimeksi muutettu

en: Translations
fi: Käännökset

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Translation
fi: Käännös

en: Execute
fi: Suorita

en: Bundle
fi: Paketti

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Select language
fi: Valitse kieli

en: Delete content
fi: Poista sisältö

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Delete translation
fi: Poista käännös

en: Latest revision
fi: Uusin versio

en: Simple configuration
fi: Yksinkertaiset asetukset
