Lingotek Overrides (3.8.4) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Profile
id: Profil

en: Source
id: Sumber

en: Entity
id: Entitas

en: Last modified
id: Terakhir diubah

en: Document
id: Dokumen

en: Translations
id: Terjemahan

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Translation
id: Terjemahan

en: Bundle
id: Bundel

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Select language
id: Pilih bahasa

en: Delete content
id: Hapus konten

en: Current revision
id: Revisi saat ini

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: Delete translation
id: Hapus terjemahan

en: Latest revision
id: Revisi terbaru

en: Simple configuration
id: Konfigurasi sederhana
