Link Attributes widget (2.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Expand
ru: Развернуть

en: About
ru: Информация

en: Collapse
ru: Свернуть

en: Link attributes
ru: Атрибуты ссылки

en: Placeholder for URL
ru: Заполнитель для URL

en: Placeholder for link text
ru: Заполнитель для текста ссылки
