Link Attributes widget (2.1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Attributes
gl: Atributos

en: Expand
gl: Despregar

en: About
gl: Información

en: Collapse
gl: Pregar

en: Link attributes
gl: Atributos da ligazón
