Link Attributes widget (2.1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Attributes
ar: سمات

en: Expand
ar: توسيع

en: About
ar: حول

en: Collapse
ar: طي
