Link Attributes widget (2.1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: About
az: Haqqında

en: Collapse
az: Yıxılma

en: Link attributes
az: Link atributları

en: Placeholder for URL
az: URL üçün yertutan

en: Placeholder for link text
az: Link mətni üçün yertutan
