Link Attributes widget (2.1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ
