Link Attributes widget (2.1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Attributes
ca: Atributs

en: Expand
ca: Expandeix

en: About
ca: Detalls

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: Link attributes
ca: Atributs de l'enllaç

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: Placeholder for link text
ca: Reemplaçament pel text de l'enllaç
