Link Attributes widget (2.1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Attributes
cs: Atributy

en: Expand
cs: Rozbalit

en: About
cs: Popis

en: Collapse
cs: Sbalit
