Link Attributes widget (2.1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Attributes
da: Attributter

en: Expand
da: Udvid

en: About
da: Om

en: Collapse
da: Klap sammen

en: Link attributes
da: Link-attributter

en: Placeholder for URL
da: Placeholder til URL

en: Placeholder for link text
da: Placerholder til linktekst
