Link Attributes widget (2.1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Expand
el: Επέκταση

en: About
el: Περί

en: Collapse
el: Σύμπτυξη
