Link Attributes widget (2.1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Expand
he: הרחב

en: About
he: אודות

en: Collapse
he: כיווץ
