Link Attributes widget (2.1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Attributes
ja: 属性

en: Expand
ja: 展開

en: About
ja: アバウト

en: Collapse
ja: 折りたたむ

en: Link attributes
ja: リンクの属性

en: Placeholder for URL
ja: URL用のプレースホルダー

en: Placeholder for link text
ja: リンクテキスト用のプレースホルダー
