Link Attributes widget (2.1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Expand
pl: Rozwiń

en: About
pl: O stronie

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Link attributes
pl: Atrybuty odnośnika

en: Placeholder for URL
pl: Zaślepka adresu URL

en: Placeholder for link text
pl: Zaślepka tekstu odnośnika
