Link Attributes widget (2.1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Attributes
ro: Atribute

en: Expand
ro: Expandare

en: About
ro: Despre

en: Collapse
ro: Restrângeți

en: Link attributes
ro: Atributele legăturii

en: Placeholder for URL
ro: Înlocuitor pentru URL

en: Placeholder for link text
ro: Înlocuitor pentru textul legăturii
