Link Attributes widget (2.1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Expand
uk: Розкрити

en: About
uk: Про модуль

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Link attributes
uk: Атрибути посилання

en: Placeholder for URL
uk: Заповнювач для URL-адреси

en: Placeholder for link text
uk: Заповнювач для тексту посилання
