Link Attributes widget (2.1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Expand
vi: Mở rộng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Collapse
vi: Thu gọn
