Link Attributes widget (8.x-1.11) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: About
tr: Hakkında

en: Link attributes
tr: Bağlantı öznitelikleri

en: Placeholder for URL
tr: URL adresinin yer tutucusu

en: Placeholder for link text
tr: Bağlantı metninin yer tutucusu
