Link Attributes widget (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: About
hu: Leírás

en: Link attributes
hu: Hivatkozásattribútumok

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: Placeholder for link text
hu: Helykitöltő hivatkozás szöveghez
