Link Attributes widget (8.x-1.8) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Attributes
et: Omadused

en: About
et: Programmist

en: Link attributes
et: Lingi atribuudid

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: Placeholder for link text
et: Placeholder lingi teksti jaoks
