Link Attributes widget (8.x-1.9) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: About
fi: Tietoja

en: Link attributes
fi: Linkin ominaisuudet

en: Placeholder for URL
fi: Paikkamerkki URLille

en: Placeholder for link text
fi: Paikkamerkki linkkitekstille
