Link Click Count (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Count
th: จำนวน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
