Link Click Count (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Path
ro: Cale

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Count
ro: Contor

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
