Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Link
eu: Esteka

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Open link in new window
eu: Esteka irekita lehio berrian

en: Medium
eu: Ertaina

en: Labels
eu: Etiketak

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Link title
eu: Estekaren izenburua
