Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Link
vi: Liên kết

en: Label
vi: Nhãn

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: ID
vi: Mã

en: Open link in new window
vi: Mở liên kết trong cửa sổ mới

en: Medium
vi: Vừa

en: Class
vi: Lớp

en: Labels
vi: Nhãn

en: characters
vi: kí tự

en: Telephone
vi: Điện thoại

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Link title
vi: Tiêu đề của liên kết

en: Trim length
vi: Chiều dài thu gọn
