Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Medium
am: መካከለኛ
